Kupiłeś samochód i nie wiesz jak się za to zabrać lub masz inną sprawę do załatwienia w urzędzie?
 
Zadzwoń i umów się na spotkanie. 

Ceny usług podstawowych od 50 -100 zł brutto. 

Usługi świadczymy na terenie Powiatu Ostrowskiego i okolic , a także na obszarze całego kraju, po uzgodnieniu warunków.  Rejestracja pojazdów Ostrów Wielkopolski.

Oferta

OSZCZĘDZAJ CZAS…

… swój, swojego pracownika, czy członka swojej rodziny, stracony na wizytach w urzędach (celny, skarbowy, komunikacji, tłumacz – jego poszukiwanie i wybór). 

Każdy z wymienionych może być zajęty takimi czynnościami od kilku godzin do kilku dni, w zależności od tego, co będzie musiał zrobić i jakimi dokumentami będzie dysponował.

Urząd komunikacji – To wszystko możemy za Ciebie zrobić:


REJESTRACJA – rejestracja samochodu i innego każdego pojazdu (zmiana właściciela, pierwsza rejestracja w kraju), kupione samochody nowe (z salonu) lub używane – już w kraju zarejestrowane (kupione na umowę kupna – sprzedaży, fakturę, umowę darowizny, wykupione z leasingu lub po spłacie kredytu) lub samochody nowe i używane sprowadzane z zagranicy.

TŁUMACZENIA - kompleksowo załatwimy wszystkie tłumaczenia dokumentów pojazdu sprowadzanego z zagranicy.

WTÓRNIKI – tablica rejestracyjna po zaginięciu podczas jazdy, kradzieży lub zniszczeniu; dowód rejestracyjny lub karta pojazdu – po zgubieniu, kradzieży, zniszczeniu; naklejka na szybę po jej zniszczeniu lub wymianie szyby.

POLICJA – odbiór dowodu po zatrzymanego przez Policję po kolizji drogowej.

SPRZEDAŻ – zgłoszenie sprzedaży popularnie zwane wyrejestrowaniem po sprzedaży pojazdu innej osobie /firmie.

VAT – wpis adnotacji VAT do dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu przy samochodach mających takie uprawnienia do odpisu VAT (van, furgon, pick up, specjalny),

HAK – wpisanie adnotacji HAK po jego montażu w pojeździe.

GAZ – wpisanie adnotacji GAZ po montażu instalacji gazowej do samochodu (LPG, CNG).

TAXI – wpisanie TAXI dla taksówkarzy używających swoich samochodów do celów zarobkowych.

TABLICE INDYWIDUALNE – dla chcących się wyróżnić lub znormalizować firmowe nr rejestracyjne, dla nowych i używanych samochodów.

ZMIANA – AKTUALIZACJA DANYCH – dotyczy zmian nazwy firmy, nazwiska właściciela, adresu, danych technicznych np. zmiana rodzaju samochodu na osobowy z ciężarowego.

WYREJESTROWANIE POJAZDU – obecnie pojazd w naszym kraju można wyrejestrować tylko po jego złomowaniu lub sprzedaży za granicę. Samochody ciężarowe można czasowo wyrejestrować na maksymalnie 12 miesięcy.

TRANSPORT WŁASNY – składanie wniosków i odbieranie zaświadczeń na transport zarobkowy lub własny.

NABICIE NR NADWOZIA składanie wniosków i odbiór decyzji na nabicie nr nadwozia, gdy są one nieczytelne lub mamy pojazd typu SAM, czyli zrobiony we własnym zakresie.

DANE POJAZDU – składanie wniosków odbieranie zaświadczeń o danych pojazdu, karcie pojazdu w przypadku, gdy wymaga tego stacja kontroli pojazdów, gdy pojazd jest po wypadku lub gdy zginęły dokumenty.

INNE – wszelkie inne czynności związane z eksploatacją samochodu osobowego, ciężarowego, specjalnego, kempingowy, motoroweru, motocykla, quada, przyczepy…

SKOMPLIKOWANE, ŻMUDNE SPRAWY – prowadzenie korespondencji, odwołań, reprezentacja w urzędzie w sprawach trudnych, skomplikowanych, wymagających zaangażowania, konsekwencji, znajomości przepisów, wytrwałości i kreatywności.

MONITORING – stale sprawdzamy stan prowadzonych spraw w urzędach.

 

Zadzwoń już teraz!  tel. 792 - 063 - 422


 
Copyright ©2018 Rejestracja pojazdów Ostrów Wielkopolski , All Rights Reserved.
ul. Kaliska 48 
63-400 Ostrów Wielkopolski 
tel. 792 063 422